Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji w Kołobrzegu

We wrześniu tego roku miałam przyjemność współprowadzić z p.Marią Czerniecką Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji w Kołobrzegu. Było to szkolenie przeprowadzone dla Fundacji Aktywnej Rehabilitacji ze Szczecina. Warsztaty Aktywnej Rehabilitacji dotyczyły między innymi zagadnień poruszania się na rynku pracy przez osoby niepełnosprawne ruchowo.

Podczas zajęć zarówno Kadra jak i Uczestnicy poznali metodę FRIS, czyli diagnozowali swoje Style Myślenia i Style Działania, oraz poznawali swoje słabe i mocne strony w pracy zespołu.

Poniżej przedstawiam wypowiedź jednej z Uczestniczek Warsztatów.

Witajcie !

Wczoraj wróciłam z Warsztatu Aktywnej Rehabilitacji, który odbywał się w Kołobrzegu (…)

Wspólnie z Kadrą i Uczestnikami ćwiczyliśmy, rywalizowaliśmy ( tylko i wyłącznie zdrowo) i pokonywaliśmy własne słabości. Każdy trening wnosił nowe rzeczy, nowe doświadczenia do naszego życia. A życie poza treningowe było pełne śmiechu, zabawy i wspólnie spędzanych chwil.

Podczas obozu odbyłam również Warsztaty, których treścią były Warsztaty psychologiczne, Umiejętności interpersonalne , diagnoza Stylu Myślenia i Stylu Działania na bazie metody FRIS, autoprezentacja na rozmowie kwalifikacyjnej, przygotowanie aplikacji zawodowych oraz budowanie poczucia własnej wartości jako kompetencji zawodowej. Szkolenie to utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto pomimo wszystko pokonywać swoje słabości i dążyć do celu.

Uważam, że był to wartościowy czas, który wniósł do mojego życia kolejne iskierki nadziei na samodzielność.

Z tego miejsca za Wszystko Wszystkim dziękuje <3” – Weronika Kuzio

Dyplom i Podziękowania

Kadra

Uczestnicy

 

1 komentuj

Komentarze wyłączone